Kim jesteśmy ?

Jesteśmy częścią zespołu Bonair, który odpowiada za wdrożenia CRM. Przez lata pracowaliśmy dla wielu partnerów, klientów. Wdrażaliśmy w wielu branżach w kraju i za granicą. Obecnie stanowimy jeden z mocniejszych na polskim rynku zespołów Dynamics 365 for Customer Engagement.

Nie boimy się namawiać swoich klientów do odważnych decyzji w obszarze wdrażania CRM. Jesteśmy zespołem specjalistów, którzy znają się na Dynamics CRM od jego pierwszych wersji. W większości przypadków pracujemy z klientami, którzy nie korzystali z rozwiązań CRM. Nasze doświadczenie pozwala sprawniej i w bardziej płynny sposób wdrażać te rozwiązania oraz identyfikować bariery natury mentalnej i organizacyjnej.

Jak pracujemyCo możemy dla Ciebie zrobić

Twój Partner Microsoft Dynamics 365

microsoft partner wpartner roku 2017

Jako Bonair wyróżnia nas wszechstronność Poznaj nasze kompetencje BI i ERP

Jak pracujemy ?

Nastawieni jesteśmy na efekty i szybko je osiągamy.

Projekty prowadzimy zwinnie, bardzo blisko współpracując z klientem.

Co dwa tygodnie spotykamy się i weryfikujemy postępy naszych prac przekazując kolejne funkcjonalności. Narzucamy ten rytm pracy i konsekwentnie go egzekwujemy. Zależy nam, aby projekty kończyły się w założonym terminie i budżecie.

Przy większych projektach blisko współpracujemy z działem BI i ERP, dzięki temu doradzimy klientowi najbardziej optymalną mapę funkcjonalności, jakie chce wdrożyć.

Jeśli klient widzi szybko efekty naszej współpracy – lepiej ocenia naszą pracę.

Co robimy ?

Specjalizujemy sie w Dynamics 365 for Customer Engagement

Poznaj jego moduły:

Microsoft Dynamics 365 for Sales

Wykorzystaj możliwości rozwiązania Dynamics 365 for Sales, by zwiększyć zyski swojej firmy. Zdobywaj więcej nowych klientów, wzmacniaj relacje z aktualnymi i szybciej zamykaj sprzedaż.

Więcej

Microsoft Dynamics 365 for Customer Service

Wyróżniaj się doskonałą obsługą, dbając o każdy detal i każdy kontakt z klientem. Zwiększ zaangażowanie i lojalność klientów, oferując tę samą, najwyższą jakość w każdym kanale obsługi.

Więcej

Microsoft Dynamics 365 for Field Service

Przekuj wizyty serwisowe w swój wyróżnik i przewagę konkurencyjną. Zwiększ odsetek napraw dokonywanych zdalnie lub w ramach pierwszej (i jedynej) wizyty serwisanta. Zapewnij klientom perfekcyjną obsługę, a swojej firmie – wyższą lojalność klientów i większą efektywność wykorzystania zasobów.

Więcej

Microsoft Dynamics 365 for Project Service Automation

Działaj z maksymalną efektywnością, terminowo i w ramach budżetu – dzięki intuicyjnym i skutecznym narzędziom sprzedaży, planowania, zarządzania zasobami oraz realizacji i rozliczeń projektów.

Więcej
Jesteśmy zespołem, który wierzy w ten produkt od pierwszych jego wersji.

Co możemy zrobić dla twojej firmy?

Sytuacja rynkowa nie pozwala obecnie firmom konkurować jedynie ceną.
Konieczne jest szukanie innych wyróżników rynkowych.

Zbudujemy widok 360 stopni dający Twoim handlowcom integrację D365 z innymi systemami w Twojej firmie tak aby na jednej karcie klienta znaleźli wszystkie potrzebne im informację.

Przeniesiemy Twoją komunikację z klientem do innych obszarów, np. social, mass mailing. Tak abyś wprowadził swoją firmę w świat najnowszych narzędzi marketingowych.

Opracujemy razem z Tobą najbardziej efektywne programy szkoleń, aby skutecznie wdrożyć przyjęte rozwiązania CRM w działach handlowym i marketingowym.

Wspieramy Nasz dział serwisu może wspierać Cię w codziennym utrzymaniu i rozwoju systemu CRM.

Daj nam znać o swoich potrzebach

Masz pytania? Skontaktuj się z nami