Kariera

RECEPCJONISTKA / RECEPCJONISTA

miejsce pracy: Warszawa

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie minimum średnie (mile widziani studenci studiów zaocznych)
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • dobra znajomość pakietu Microsoft Office
  • umiejętność obsługi urządzeń biurowych (fax, skaner)
  • odpowiedzialność, zaangażowanie, samodzielność
  • komunikatywność, inicjatywa i rzetelność w wykonywaniu obowiązków
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • wysoka kultura osobista
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

Zakres obowiązków:

  • kompleksowe prowadzenie pracy recepcji
  • obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej, w tym przesyłek kurierskich
  • koordynacja przepływu informacji oraz obiegu dokumentów
  • wsparcie pracy biura i innych działów firmy
  • rozliczanie służbowych telefonów stacjonarnych
  • obsługa centrali telefonicznej i innych urządzeń biurowych
  • obsługa gości firmy
  • kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy

Co oferujemy :

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • przyjazną atmosferę pracy
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pakiet świadczeń dodatkowych

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U Nr 133 poz. 883)".

Kliknięcie przycisku „Aplikuj” oznacza, że wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Bonair SA zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami).
Informujemy, że w każdej chwili przysługuje Pani/Panu prawo do ich wglądu, poprawiania lub ich usunięcia. Dodatkowo informujemy , że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.