Kariera

MŁODSZY SPECJALISTA DS. LOGISTYKI

miejsce pracy: Warszawa

Nasze oczekiwania:

  • wykształcenie wyższe
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (w mowie i piśmie)
  • bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office (w szczególności Excel)
  • bieżąca znajomość obowiązujących przepisów z zakresu podatku od towarów i usług (VAT) w zakresie fakturowania i sprzedaży
  • odpowiedzialność, zaangażowanie, samodzielność
  • komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole
  • umiejętność analitycznego myślenia, ustalania priorytetów, zarządzania czasem i dokumentacją
  • wysoka kultura osobista
  • doświadczenie w pracy w dziale logistyki lub księgowości będzie dodatkowym atutem

Zakres obowiązków:

  • współpraca z działem technicznym przy realizacji zamówień oraz umów
  • zamawianie produktów u dostawców oraz utrzymywanie relacji z dostawcami
  • organizacja procesu dostawy towarów do klienta
  • ścisła współpraca z działem handlowym
  • sporządzanie raportów, analiz, wniosków
  • prowadzenie rejestrów
  • wystawianie faktur sprzedaży
  • kontrola stanów magazynowych
  • kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy

Co oferujemy :

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • przyjazną atmosferę pracy
  • możliwość zdobycia cennego doświadczenia oraz rozwoju zawodowego w obszarze Logistyki
  • pakiet świadczeń dodatkowych

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U Nr 133 poz. 883)"

Kliknięcie przycisku „Aplikuj” oznacza, że wyraża Pani/Pan zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacyjnego prowadzonego przez Bonair SA zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami).
Informujemy, że w każdej chwili przysługuje Pani/Panu prawo do ich wglądu, poprawiania lub ich usunięcia. Dodatkowo informujemy , że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.