Microsoft Gold Certified
Skontaktuj się z nami
+48 22 549 65 50

Kim jesteśmy ?

Za 25 letnie wsparcie polskich przedsiębiorstw, wspomagając ich rozwój i cyfrową transformację.

Miło jest nam poinformować, że zostaliśmy uhonorowani Statuetką oraz Dyplomem Uznania „Rzetelni dla Biznesu”. 24 listopada 2017 r. podczas Wielkiej Gali "Sylwetki i Marki Polskiej Gospodarki" odebraliśmy nagrodę specjalną. To dla nas zaszczyt znaleźć się w gronie wyróżnionych. 

W Wiśle, w dniach 21-24 listopada 2017 r. odbywa się coroczna, już XVI edycja Konferencji „Systemy Informatyczne w Energetyce”. Wydarzenie stało się największym spotkaniem branży energetycznej w obszarze informatyki. Tematem przewodnim tegorocznej Konferencji jest bezpieczeństwo sieci energetycznej w kontekście ogromnego jej nasycenia infrastrukturą teleinformatyczną.

25 października jako Partnerzy gościliśmy na konferencji Cognos Summit 2017. To prestiżowe spotkanie, które z każdą kolejną edycją cieszy się coraz większą popularnością.

Temat przewodni konferencji to zagadnienia dotyczące Planning Analytics i Cognos Analytics jako nowe odsłony rozwiązań Cognos i TM1, które utrwalają wiodącą pozycję profesjonalnych narzędzi do planowania, budżetowania, raportowania i analiz. Z zaciekawieniem obejrzeliśmy prezentację najnowszych wersji oprogramowania BI i FOPM IBM dla aktualnych i przyszłych klientów. Warto zaznaczyć że, wśród uczestników spotkania znalazły się osoby odpowiedzialne za rozwój przedstawianych rozwiązań w IBM Worldwide.

Z ogromną przyjemnością bierzemy udział w tego typu wydarzeniach organizowanych przez firmę IBM.

Nagroda Microsoft w obszarach „Dynamics 365 for Finance and Operation" to dla nas szczególne wyróżnienie. W dniach 10-11 października gościliśmy na konferencji Partner Strategy Conference 2017, gdzie odebranie nagrody przyniosło nam wiele emocji. Hasło „Together do IT” przyświeca nam w pracy zespołowej od ponad 25 lat. Otrzymany status, potwierdza że jesteśmy jedną z najlepszych firm wdrożeniowych. Cieszymy się, że po raz kolejny zostaliśmy docenieni.

Dowiedz się, jak sprzedawać skuteczniej z nowoczesnymi możliwościami LinkedIn, Dynamics 365 for Sales i Office 365. Bonair wraz z Microsoft zaprasza na bezpłatny webinar! Już 5 września możesz poznać efektywny scenariusz pracy nowoczesnego handlowca oraz współpracującego z nim zespołu.

Zarejestruj się teraz: http://msft.social/uAw294

Firma OTCF wybrała nowy system do wsparcia procesów biznesowych klasy ERP. To najnowsze rozwiązanie Microsoft - Dynamics 365 (dawniej Microsoft Dynamics AX) a wdrożenie zrealizuje Bonair SA. Projekt obejmuje implementację systemu w kluczowych obszarach działalności Spółki, w tym: planowanie sprzedaży, sprzedaż i dystrybucja, planowanie kolekcji (PLM), zarządzanie siecią sklepów (Retail, POS), miękki HR (HCM) oraz płace, finanse i controlling. Z rozwiązania będzie korzystać ponad 2000 użytkowników w centrali oraz w sklepach .

OTCF to polska firma, która powstała z pasji do sportu. Specjalizuje się w tworzeniu, produkcji, sprzedaży odzieży sportowej oraz akcesoriów dla konsumentów i sportu zawodowego. W swoim portfolio firma posiada marki 4F, 4F Junior oraz Outhorn, a także multibrandowe sklepy 4Faces. Ideą OTCF jest łączenie kompetencji, technologii świata sportu ze światem stylu i mody.

Bonair S.A. to wiodący partner Microsoft dla linii rozwiązań Dynamics (ERP, BI, CRM). Firma wielokrotnie wyróżniana w rankingach partnerów Microsoft w Polsce i za granicą ze statusem Gold Microsoft Partner oraz Partner Roku 2017 Microsoft Dynamics 365.

Wzięliśmy udział w międzynarodowej Konferencji Microsoft Inspire 2017 - największym wydarzeniu dla partnerów. Walter E. Washington Convention Center w dniach 9 – 13 lipca zgromadziło 17 tys. gości, w tym ponad 120 osobową grupę Partnerów z Polski. Nasza obecność na konferencji miała dla nas ogromne znaczenie.

Bonair zakończył wdrożenie Microsoft Dynamics AX 2012 R3 w Grupie Selena. Projekt objął 8 spółek Grupy. System Microsoft Dynamics AX stanowi wsparcie w obsłudze wszystkich kluczowych procesów biznesowych Grupy Selena – w szczególności Intercompany , WMS, produkcja . Bonair i Selena kontynuują współpracę w ramach umów na serwis i rozwój wdrożonego Systemu.

W dniach 25 i 26 października w Łodzi odbywa się Strategiczna Konferencja Partnerów Microsoft.

Microsoft wykorzystuje to spotkanie aby pokazać możliwości współpracy, zademonstrować najnowsze trendy rynkowe, a także dzielić się najlepszymi praktykami swoich partnerów.

Bonair jako złoty partner Microsoft zawsze aktywnie uczestniczy w tych spotkaniach. W tym roku nie mogło być inaczej .

 

 

Newsletter

  • Napisz do naszych konsultantów

Kontakt