Jesteśmy wiodącym partnerem Microsoft w Polsce w obszarze rozwiązań dla biznesu i instytucji publicznych. Zajmujemy się wdrożeniami rozwiązań wspierających procesy biznesowe w oparciu o wiodące technologie Microsoft Dynamics, na które składają się systemy ERP, CRM, Business Intelligence. Nasz Zespół stanowią specjaliści i eksperci w dziedzinie analizy i optymalizacji procesów biznesowych oraz dostosowania do potrzeb naszych Klientów systemów z grupy Microsoft Dynamics.  

Firma zatrudnia ponad 100 ekspertów zajmujących się analizą, dostosowaniem, wdrożeniem, a także utrzymaniem i rozwojem aplikacji Microsoft Dynamics (365, AX, CRM, PowerBi) zarówno w modelu on-premis jak i w Cloud (Microsoft Azure).

Realizujemy projekty, m.in. w branżach produkcji, dystrybucji, retail, a także w instytucjach finansowych i w administracji publicznej. W naszej ofercie znajdują się również liczne moduły add-on stanowiące rozszerzenia standardowej funkcjonalności Microsoft Dynamics AX.

Fundamentem sukcesów Bonair, a w konsekwencji, udanych projektów jest Nasz Zespół, wieloletnie doświadczenia w licznych Projektach, wypracowane rozwiązania, rozwijana metodyka oraz Partnerstwo z Microsoft. 

Bonair -  Together do IT