Firma Microsoft wraz z wprowadzeniem na rynek nowej wersji oprogramowania klasy ERP Microsoft Dynamics AX, wprowadziła rewolucje w sposobie zarządzania aplikacją.

Microsoft Dynamics 365 for Talent należy do rodziny rozwiązań Dynamics 365 i może funkcjonować zarówno jako aplikacja zintegrowana z Microsoft D365 jak i zupełnie niezależnie od innych modułów D365. Microsoft D365 for Talents dzięki Common Data Service umożliwia łatwą i prostą integracje także z rozwiązaniami firm trzecich (np. systemami kadrowo - płacowymi).

md 365 for talent

Przyciągaj, angażuj, wspomagaj rozwój i utrzymuj pracowników z wyjątkowymi możliwościami Microsoft D365 for Talent.

Funkcjonalnie Microsoft D365 for Talent jest zupełnie nową jakością zarządzania zasobami ludzkimi. Aplikacja jest dostępna przez przeglądarkę internetową i obejmuje swoim zasięgiem kompleksowe zarządzanie zasobami ludzkimi: od procesu rekrutacji rozumianego w zupełnie nowy sposób (Attract) poprzez bezproblemowe i szybkie wdrożenie nowego pracownika do pracy (Onboard), aż po zarządzanie zasobami ludzkimi w taki sposób aby zachęcić do pozostania w organizacji tych najlepszych, pomóc tym, którzy wymagają uzupełnienia kwalifikacji oraz zaplanować rozwój. Komunikacja z kandydatami i pracownikami zapewniona jest poprzez portal samoobsługowy, a managerowie mają dostęp do portalu managerskiego ułatwiającego zarządzanie podległym zespołem. 

 

Chcesz wiedzieć więcej? 

Zobacz inne artykuły Marty Poniatowskiej dotyczące Microsoft Dynamics 365 for Talent:

e-max.it: your social media marketing partner