Kim jesteśmy ?

Jesteśmy częścią zespołu Bonair, który odpowiada za wdrożenia CRM. Przez lata pracowaliśmy dla wielu partnerów, klientów. Wdrażaliśmy w wielu branżach w kraju i za granicą. Obecnie stanowimy jeden z mocniejszych na polskim rynku zespołów Dynamics 365 for Customer Engagement.

Nie boimy się namawiać swoich klientów do odważnych decyzji w obszarze wdrażania CRM. Jesteśmy zespołem specjalistów, którzy znają się na Dynamics CRM od jego pierwszych wersji. W większości przypadków pracujemy z klientami, którzy nie korzystali z rozwiązań CRM. Nasze doświadczenie pozwala sprawniej i w bardziej płynny sposób wdrażać te rozwiązania oraz identyfikować bariery natury mentalnej i organizacyjnej.

Jak pracujemyCo możemy dla Ciebie zrobić

Twój Partner Microsoft Dynamics 365

microsoft partner wpartner roku 2017

Jako Bonair wyróżnia nas wszechstronność Poznaj nasze kompetencje BI i ERP

Jak pracujemy ?

Nastawieni jesteśmy na efekty i szybko je osiągamy.

Projekty prowadzimy zwinnie, bardzo blisko współpracując z klientem.

Co dwa tygodnie spotykamy się i weryfikujemy postępy naszych prac przekazując kolejne funkcjonalności. Narzucamy ten rytm pracy i konsekwentnie go egzekwujemy. Zależy nam, aby projekty kończyły się w założonym terminie i budżecie.

Przy większych projektach blisko współpracujemy z działem BI i ERP, dzięki temu doradzimy klientowi najbardziej optymalną mapę funkcjonalności, jakie chce wdrożyć.

Jeśli klient widzi szybko efekty naszej współpracy – lepiej ocenia naszą pracę.

Co robimy ?

Specjalizujemy sie w Dynamics 365 for Customer Engagement

Poznaj jego moduły:

Microsoft Dynamics 365 for Sales

Wykorzystaj możliwości rozwiązania Dynamics 365 for Sales, by zwiększyć zyski swojej firmy. Zdobywaj więcej nowych klientów, wzmacniaj relacje z aktualnymi i szybciej zamykaj sprzedaż.

Więcej

Microsoft Dynamics 365 for Customer Service

Wyróżniaj się doskonałą obsługą, dbając o każdy detal i każdy kontakt z klientem. Zwiększ zaangażowanie i lojalność klientów, oferując tę samą, najwyższą jakość w każdym kanale obsługi.

Więcej

Microsoft Dynamics 365 for Field Service

Przekuj wizyty serwisowe w swój wyróżnik i przewagę konkurencyjną. Zwiększ odsetek napraw dokonywanych zdalnie lub w ramach pierwszej (i jedynej) wizyty serwisanta. Zapewnij klientom perfekcyjną obsługę, a swojej firmie – wyższą lojalność klientów i większą efektywność wykorzystania zasobów.

Więcej

Microsoft Dynamics 365 for Project Service Automation

Działaj z maksymalną efektywnością, terminowo i w ramach budżetu – dzięki intuicyjnym i skutecznym narzędziom sprzedaży, planowania, zarządzania zasobami oraz realizacji i rozliczeń projektów.

Więcej
Jesteśmy zespołem, który wierzy w ten produkt od pierwszych jego wersji.

Co możemy zrobić dla twojej firmy?

Sytuacja rynkowa nie pozwala obecnie firmom konkurować jedynie ceną.
Konieczne jest szukanie innych wyróżników rynkowych.

Zbudujemy widok 360 stopni dający Twoim handlowcom integrację D365 z innymi systemami w Twojej firmie tak aby na jednej karcie klienta znaleźli wszystkie potrzebne im informację.

Przeniesiemy Twoją komunikację z klientem do innych obszarów, np. social, mass mailing. Tak abyś wprowadził swoją firmę w świat najnowszych narzędzi marketingowych.

Opracujemy razem z Tobą najbardziej efektywne programy szkoleń, aby skutecznie wdrożyć przyjęte rozwiązania CRM w działach handlowym i marketingowym.

Wspieramy Nasz dział serwisu może wspierać Cię w codziennym utrzymaniu i rozwoju systemu CRM.

Daj nam znać o swoich potrzebach

Masz pytania? Skontaktuj się z nami

BONAIR S.A. z siedzibą w Warszawie (dalej: Bonair) niniejszym infromuje, że: Więcej
 1. jest administratorem Pani/Pana danych osobowych podanych przez Panią/Pana w formularzu kontaktowym;
 1. dane kontaktowe Bonair to: adres: BONAIR S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Przemysława Gintrowskiego 34, 02-697 Warszawa;
 2. Bonair przetwarza Pani/Pana dane osobowe w celu kontaktu z Panią/Panem w związku
  z wypełnieniem przez Panią/Pana formularza kontaktowego (podstawa prawna: art. 6 ust. 1 lit. f RODO prawnie uzasadniony interes Bonair, tj. kontakt z osobami zainteresowanymi współpracą z Bonair);
 3. Pani/Pana dane osobowe mogą być przekazywane zaufanym kontrahentom Bonair tj. podmiotom świadczącym usługi doradcze, konsultacyjne, prawne, informatyczne, pocztowe, kurierskie oraz zaufanym podmiotom współpracującym z Bonair w zakresie świadczenia usług na rzecz klientów i kontrahentów Bonair;
 4. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej;
 5. Pani/Pana dane osobowe w zakresie danych kontaktowych będą przetwarzane do dnia upływu 10 lat od dnia pierwszego kontaktu ze strony Bonair lub do dnia wykonania złożonego przez Panią/Pana wniosku o usunięcie danych lub sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych;
 1. jest Pani/Pan uprawniony do
  1. żądania od Bonair dostępu do swoich danych osobowych;
  2. sprostowania swoich danych osobowych;
  3. sprzeciwu do przetwarzania danych osobowych;
  4. ograniczenia przetwarzania swoich danych osobowych;
  5. usunięcia swoich danych osobowych;
  6. wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
 1. podanie danych osobowych jest warunkiem skontaktowania się z Panią/Panem, a brak podania wyżej wskazanych danych uniemożliwia kontakt z Panią/Panem;
 2. nie podlega Pani/Pan decyzji, która opiera się wyłącznie na zautomatyzowanym podejmowaniu decyzji, w tym profilowaniu, które wywołuje wobec Pani/Pana skutki prawne lub w podobny sposób istotnie na Panią/Pana wpływa.
Mniej
Podane w formularzu kontaktowym dane osobowe będą przetwarzane przez Administratora - BONAIR S.A. z siedzibą w Warszawie, w celu zawarcia umowy na podstawie zainteresowania naszą ofertą oraz w celu prowadzenia działań marketingu bezpośredniego. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych osobowych przez Administratora, w tym informacje o swoich prawach znajdziesz w Polityka prywatności