SQLDay to doroczna konferencja organizowana przez Polish SQL Server User Group – stowarzyszenie, które co miesiąc w ośmiu miastach Polski zaprasza na spotkania kilkuset sympatyków, różnie rozumianych, danych. Wraz z naszym partnerem Pyramid Analytics jesteśmy Platynowym Partnerem konferencji SQLDay we Wrocławiu, jednej z największych w tej części Europy konferencji w całości poświęconej platformie danych Microsoft.

W tym roku, na czterech równoległych ścieżkach, będziemy mieli okazję posłuchać największych gwiazd światowego SQLa:

1. Dla programistów bazodanowych i architektów systemów przetwarzania danych przygotowaliśmy ścieżkę “Projektowanie i tworzenie rozwiązań na platformie danych Microsoft”
2. Każdy z administratorów baz danych, niezależnie od swojego doświadczenia, znajdzie odpowiedzi na swoje pytania na ścieżce “Zarządzanie i utrzymanie systemów na platformie danych Microsoft”
3. Specjaliści Business Intelligence, mistrzowie danych i wszyscy Ci, którzy na co dzień przetwarzają i analizują dane dowiedzą się tego wszystkiego, co zawsze chcieli wiedzieć, ale nie mieli okazji zapytać, na ścieżce “Platforma analityczna i rozwiązania BI Microsoft”
4. Użytkownicy biznesowi, pracowni działów kontrolingu, marketingu, analitycy, statystycy i menadżerowie — specjalnie dla Was przygotowaliśmy, po raz pierwszy na konferencji SQL Day, ścieżkę “Zastosowania biznesowe platformy danych i rozwiązań analitycznych Microsoft”

Dodatkowo konferencję poprzedzą całodniowe warsztaty prowadzone przez najwybitniejszych specjalistów (w tym posiadaczy tytułu MVP i pracowników firmy Microsoft) z Polski, Europy i Stanów Zjednoczonych.

 

e-max.it: your social media marketing partner