zarzadzanie aktywami foto5 czerwca o godzinie 10:00 odbędzie się bezpłatne webinarium zatytułowane „Jak efektywnie zarządzać aktywami portfela inwestycyjnego?”. Uczestnicy wirtualnego spotkania dowiedzą się między innymi, w jaki sposób rozwiązanie firmy Bonair może pomóc w zapewnieniu zgodności z dyrektywą UCITS IV oraz z nowymi przepisami ustawy o funduszach. Eksperci z Bonair zaprezentują system zarządzania portfelem inwestycyjnym AMS wspomagający planowanie inwestycji i zarządzanie oraz analizę portfeli, a także nowy moduł do kontroli ryzyka i analizy portfela automatyzujący procesy sprawozdawcze w zakresie ryzyka inwestycyjnego dla TFI.

- Zachęcamy do udziału w webinarium wszystkich, którzy szukają sposobów na usprawnienie działania i zmniejszenie pracochłonności zarządzania portfelem inwestycyjnym. Nasze rozwiązania informatyczne wspierają obsługę ponad 60% rynku funduszy inwestycyjnych. Naszym celem jest pokazanie, w jaki sposób ułatwić planowanie inwestycji, zredukować ryzyko oraz obniżyć koszty procesu, zapewniając jednocześnie wysoką jakość i spójność przetwarzania danych – mówi Artur Paluchowski, Dyrektor Działu Sprzedaży Sektor Finansowy, Bonair SA.

Aby wziąć udział w webinarium, wystarczy zgłosić chęć uczestnictwa na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

e-max.it: your social media marketing partner