Strategic Collaboration

Microsoft i Pyramid Analytics, partnerzy biznesowi Bonair, ogłosili strategiczną współpracę
i integrację technologiczną swoich rozwiązań
. Umowa jest rozszerzeniem dotychczasowego partnerstwa Pyramid Analytics z Microsoft. Głównym celem współpracy jest dostarczanie rozwiązań analitycznych, które komplementarnie się uzupełniają tworząc nowoczesną platformę Business Intelligence.

Wyrazem strategicznego partnerstwa jest współpraca obu firm nad integracją Power BI Desktop z rozwiązaniem Pyramid Analytics Server. Dzięki niej użytkownicy będą mogli publikować pliki z Power BI bezpośrednio do rozwiązania Pyramid. Funkcja ta pozwala na łatwe udostępnianie i dostęp do pulpitów, raportów i danych analitycznych pomiędzy działami w firmie.

BI Office jest naturalnym rozszerzeniem Microsoft SQL Server i preferowanym przez Microsoft rozwiązaniem Business Intelligence dla rynku enterprise w wersji on-premise.

Na mocy umowy zawartej z Pyramid Analytics firma Bonair, jako partner obydwu powyższych firm, zaoferuje polskim odbiorcom kompleksowe rozwiązanie klasy BI, wspierające wielowymiarowe analizy danych i wyposażone w szeroką funkcjonalność z zakresu raportowania i wizualizacji informacji.

Oprogramowanie Pyramid Analytics BI Office jest przeznaczone przede wszystkim dla średnich i dużych przedsiębiorstw, niezależnie od branży, w jakiej działają. Platforma Pyramid Analytics BI Office stanowić ma spójne i kompletne środowisko analityczno-raportowe wspierające współdzielenie tworzonych przez użytkowników raportów, pulpitów i kalkulacji w ramach całej organizacji i z zachowaniem kontroli dostępu do danych.

e-max.it: your social media marketing partner