Podczas tegorocznej Gali Technologicznej Gazety Bankowej dwa produkty firmy Bonair – MultiMetrics Investment i MultiMetrics Insurance – uzyskały rekomendacje w kategorii „Rozwiązanie” w ramach konkursu technologicznego Hit Roku 2014 dla Instytucji Finansowych. To już siódma edycja konkursu organizowanego przez Gazetę Bankową, która wyróżnia najlepsze rozwiązania proponowane w nadchodzącym roku instytucjom finansowym przez dostawców IT. Patronem merytorycznym konkursu jest Polska Izba Informatyki i Telekomunikacji.

Już w poprzednich latach produkty firmy Bonair - system AMS do zarządzania portfelem inwestycyjnym oraz system AVS do wyceny aktywów uzyskały tytuły Hit Roku, zaś System Obsługi Windykacji i Silnik decyzyjny otrzymały rekomendacje.

MultiMetrics to autorskie rozwiązania firmy Bonair klasy Business Intelligence. MultiMetrics Investment służy do kontroli i oceny efektywności inwestowania, zarządzania ryzykiem i sprzedaży jednostek uczestnictwa w funduszach inwestycyjnych. Z kolei MultiMetrics Insurance umożliwia analizy i raportowanie w branży ubezpieczeniowej, dzięki takim obszarom funkcjonalnym jak: szkody, sprzedaż, serwis i raportowanie zarządcze.

 

e-max.it: your social media marketing partner