Firma Bonair SA zaprasza na bezpłatne webinarium zatytułowane„Jak efektywnie zarządzać aktywami portfela inwestycyjnego?”, które odbędzie się 1. października br. o godz. 11. Tematem spotkania będą rozwiązania, które pomagają zapewnić zgodność z dyrektywą UCITS IV oraz z nowymi przepisami ustawy o funduszach.

W trakcie wirtualnej sesji zostanie zaprezentowany system zarządzania portfelem inwestycyjnym AMS wspomagający planowanie inwestycji i zarządzanie oraz analizę portfeli oraz nowy moduł do kontroli ryzyka i analizy portfela automatyzujący procesy sprawozdawcze w zakresie ryzyka inwestycyjnego dla TFI.

Zostaną również przedstawione przykłady działań mających na celu: zmniejszenie pracochłonności zarządzania portfelem, ułatwienie planowania inwestycji, redukcję ryzyka, obniżenie kosztów procesu, usprawnienie zarządzania i kontroli ryzyka oraz analizy portfela.

Aby wziąć udział w webinarium, wystarczy wysłać e-mail na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. W treści wiadomości proszę zawrzeć imię i nazwisko, stanowisko oraz nazwę firmy.

e-max.it: your social media marketing partner