Microsoft Gold Certified
Skontaktuj się z nami
+48 22 549 65 50

Twój Partner Microsoft Dynamics 365

microsoft partnerpartner roku 2017

Aktualności i wydarzenia

koncetracja

Bonair CRM

Najszybciej rozwijający się dział, który wspiera procesy sprzedaży, marketingu i obsługi klienta.

koncentracja
Together do CRM
więcej
gra zespolowa

Bonair ERP

To największy zespół w Firmie, składa się z praktyków z zakresu finansów i księgowości, logistyki, kadr i płac, sprzedaży czy produkcji.

gra zespołowa
Together do ERP
więcej
perspektywa

Bonair BI

Dział naszych odkrywców. Patrzą zawsze z innej perspektywy.

perspektywa
Together do BI
więcej
bezpieczenstwo

Bonair Serwis

Utrzymuje i rozwija systemy oraz dba o ich prawidłowe funkcjonowanie.

bezpieczeństwo i zaufanie
Together do IT
więcej

Poznaj nasze produkty

Odpowiadając na potrzeby naszych klientów budujemy produkty poszerzające funkcjonalności Dynamics 365, dopasowując je do zmian rynkowych i technologicznych. Nasze produkty rozwijają naszych klientów, dając im spójną platformę do zarządzania całą organizacją.

HumanCapital365

Wykorzystaj siłę jednej platformy by w pełni zarządzać kapitałem ludzkim w swojej organizacji.

więcej

Jednolity Plik Kontrolny

Usprawnij swoje procesy raportowania. Generuj i wysyłaj Jednolity Plik Kontrolny bezpośrednio ze swojego Dynamic 365.

więcej

Bonair Controlling

Poznaj jak nasze dedykowane rozwiązanie opartę o IBM Planning Analytics wspomaga procesy zarządzania wydajnością finansową przedsiębiorstwa.

więcej

Jakie branże wspieramy?

Pomagamy naszym klientom być innowacyjnymi poprzez tworzenie dedykowanego oprogramowania, analizę danych i outsourcing.

 

Produkcja

Poprawa wydajności procesów i optymalizacja kosztów to obecnie główne wyzwania, jakie stoją przed branżą produkcyjną. Trudno dziś mówić o efektywnym zarządzaniu produkcją, magazynami i łańcuchem dostaw, obsłudze procesów finansowo-księgowych czy kadrowo-płacowych bez wykorzystania zaawansowanych rozwiązań informatycznych.

To obszar z którym spotykamy się bardzo często, dlatego posiadamy duże doświadczenie w tym zakresie. Budujemy rozwiązania wspomagające produkcję dyskretną, procesową i odchudzoną (lean). Rozubudowane funkcjonalności, takie jak zarządzanie łańcuchem dostaw i produkcją, pomagają w modernizacji i rozwoju przedsiębiorstwa produkcyjnego.

więcej

Usługi finansowe

Rosnące oczekiwania klientów, konieczność redukcji kosztów oraz potrzeba optymalizacji procesów przyczyniają się do coraz szerszego wykorzystywania innowacyjnych technologii w bankach i instytucjach finansowych. Na rynku zdominowanym przez konkurencję nowoczesne narzędzia informatyczne dają znaczącą przewagę w walce o klienta. Przedsiębiorstwa usługowe muszą znaleźć równowagę między takimi obszarami, jak relacje z klientami, globalne zarządzanie zasobami, świadczenie usług ze szczegółową kontrolą kosztów i zapewnieniem oczekiwanych wyników finansowych. Naszym celem jest zawsze zdobycie zaufania Klienta. Zaufanie instytucji finansowej cieszy nas jeszcze bardziej.

więcej

Sprzedaż i logistyka

Współczesne rynki oferują przedsiębiorstwom ogromne możliwości, ale stawiają przed nimi nowe wyzwania. Obszar handlu i dystrybucji musi dziś szybko dostosowywać się do zmian i coraz bardziej złożonych wymagań globalnego ryku. Dzięki platformie Dynamics 365 wspieramy procesy sprzedaży i logistyki. Staramy się dodatkowo rozwijać te możliwości o algorytmy przewidywania i prognozowania. Optymalizujemy procesy logistyczne naszych klientów tak, żeby osiągali oni wymierne efekty pozwalające im działać szybciej i sprawniej.

więcej

Sektor publiczny

25 lat doświadczenia uczyniło z nas stabilnego partnera dla sektora publicznego. Przy współpracy z nami, instytucje te przechodzą swoją cyfrową transformację. Projekty takie są zawsze wyzwaniem nie tylko ze względu na swój rozmiar, ale także ze względu na zmianę mentalności i przyzwyczajeń setek użytkowników. Nasze doświadczenie budowaliśmy przez lata wdrażając systemy wsparcia usług finansowych, czy platformy kadrowo płacowe.

więcej

Zaufali nam

W ciągu 27 lat firma Bonair zrealizowałakilkaset projektów wdrożeniowych

Zobacz Case Study

Partnerzy

Citrix-silver-partner.jpgKompetencje-Gold_MS2016.JPGKompetencje-Silver_MS2016.jpgLogo_4_kompetencje.jpgO_GoldPartner_clr.gifPP_2013_www.jpgPyramid_Analytics_Certified_Partner_logo.jpgTectura.jpgVMware.jpgdynamics.pngge.pngtitus_logo_lrg_300dpi.jpg

Dołącz do zespołu

Najnowsze oferty

Zobacz na jakie stanowiska szukamy kandydatek i kandydatów.

Wszystkie oferty

Praktyki wakacyjne w Bonair

Praktyki

Praktyki w Bonair. Jeśli ukończyleś III rok studiów, zachęcamy do aplikowania.

Wszystkie oferty